pátek 3. listopadu 2017

Pro co do levných knih #1

Jednou z definic pravého knihomola je, že neustále schraňuje velké množství knih, které nestíhá číst. Ano! Jsem knihomol. Před nějakou dobou to došlo u mě tak daleko, že už je nemám kam dávat (viz video Unboxing z Megaknih), a tak jsem si zakázala pořizovat další. No, snad ani nemusím říkat, že mi to dlouho nevydrželo a během čtrnácti dnů jsem si domů přinesla další knihy.

Stalo se to tak, že jsem šla kolem Levných knih - ráje všech knihomolů, a nešlo nejít dovnitř. O chvíli později už jsem měla plný košík a své poklady jsem si ještě o moment později nesla s nadšením domů. Sice si z nich teď dělám třetí sloupek na stole, ale co naplat...

A co jsem si to přesněji přinesla? O tom jsem Vám natočila video, které najdete níže. Jednotlivé knihy tam ukazuji, přikládám osobní názor a informace o ceně. Tak se určitě mrkněte. Mohla by to pro Vás být dobrá inspirace.


Budu ráda, když napíšete něco o svých zkušenostech s Levnými kniha a ještě nadšenější pokud připojíte i nějaké doporučení, co bych si tam měla určitě ohlídat. Protože, už mi tak nějak došlo, že ani nedostatek místa mě od knih neodradí?

BTW: Zdá ten problém s nedostatkem místa? Nebo jsem jen já takový šílenec?

4 komentáře:

 1. Já teda byla poslední návštěvou Levných knih zklamaná, nic jsem tam nenašla. Na druhou stranu ještě že tak, mám teď nakoupeno tolik knih, že nevím, kdy to budu číst :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukám, že máme stejný problém - čas :-D
   Nicméně, co se týče Levných knih, tak je pravda, že ne vždy se zadaří. A taky jsem zjistila, že hodně záleží na pobočce, na některých prostě snad ani uspět nelze (jen mě momentálně napadá jestli je to tím, že dobré zboží zkrátka nedostanou, či je hned zkoupeno).

   Vymazat
 2. Já většinou vím, pro co přesně jdu, takže zklamaná zpravidla nebývám... včera jsem chtěla Rozběhla se Carmen v tanci a I'll give you the sun, ale tu druhou samozřejmě neměli :D Ale líbí se mi množství té klasiky, co nabízí. Asi si tam v dohledné době zajdu znovu. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já si před měsícem v Levných knihách koupila knihu Návrat z temnoty a je skvělá. K tomu jsem si koupila ještě knihu Kain ale tu jsem nečetla ještě. =)
  Ráda tam chodím, vždy se tam najdou dobré knihy.

  OdpovědětVymazat