úterý 5. dubna 2016

Armeria Veritas - nový kabátek

Zdravím všechny pravidelné čtenáře tohoto blogu. Hned na začátek připojím svoji omluvu za to, že tu na Vás poslední dva pondělky nečekal žádný článek. Mám hodně "práce" a při volných chvilkách jsem na místo psaní článků pracovala na novém desingu :-)

O změně jsem přemýšlela již poměrně dlouhou dobu, ale stále jsem se k tomu nemohla dostat. Až nedávno jsem k tomu konečně zasedla, odhodlaná s tím něco udělat. Čekalo na mne však dilema. Nemohla jsem se rozhodnout, pro nový styl. Jedna z variací byla kombinace barev starorůžové a vínové, která se mi v poslední době velice líbí a druhá možnost podle mé již několikaměsíční námořní nálady. Jak to dopadlo, vidíte sami. Klíčovou roli v rozhodnutí hrál samotný název blogu. Nejsem si jistá tím, jestli jsem to tu již někdy zmiňovala, ale "Armeria" v latině znamá "Archa". Zvítězilo moje nadšení z toho, že blog bude poněkud tématicky laděn...

Tyto řádky berte prosím zároveň i jako ospravedlnění za to, jak to tu poslední dny vypadalo. Ten kdo sem nahlížel nějak průběžně jistě ví, že to tu kolikrát vypadalo opravdu katastrofálně. Zkoušela jsem a zkoušela .. no a nakonec z toho vyšlo tohle. Jak se Vám nový design vlastně líbí?

V blízké době mám v plánu ještě pár drobných změn, ale to už nebude nic velkého.. Slibuji.

Také jsem připravila jakéhos průvodce po stránkách, abych Vám usnadnila orientaci. Najdete jej zde.

Doufám, že se na blog budete stále rádi vracet.

Žádné komentáře:

Okomentovat