čtvrtek 28. dubna 2016

101 cílů ve 1001 dnech

Před pár dny jsem narazila na tenhle projekt a přiznám se, že jsem si o něm v počátku myslela, že je to totální pitomost, že seznam úkolů mám už takhle dlouhou, nač si připisovat další... ale, ... zkrátka se mi to rozleželo v hlavě. Uvědomila jsem si, že si můžu vytvořit seznam takových úkolů, který se mi bude líbit a netakový, který zkrátka musím trpět, protože jsou na něm zkrátka věci, který musím udělat chtě, nechtě... Bylo to tady, váhala jsem.

Pak jsem si psala s dvěma blogerkama, které reagovaly na moji stránku - Dreams a nebyly zrovna nadšeny z toho, že mé sny jsou neveřejné. Rozhodla jsem se jim tedy alespoň částečně vyhovět a definitivně jsem se rozhodla pro 101 v 1001... kde moje cíle budou veřejné, tedy alespoň povětšinou. (Holky pochopte, alespoň nějaká tajemství mít musím!)

Takže, je tady. Můj seznam 101 cílů, který musím splnit do 24. 1. 2019 Zdá se to sice jako dlouhá doba, ale už teď nějak tuším, že to budu mít jen taktak. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne, pokusím se Vás co nejčastěji informovat :-)

Seznam naleznete ZDE.

Na závěr už Vám jen povím, že vytvořit tenhle seznam nebylo vůbec jednoduché. Zabralo mi to krásných pět hodin...

1 komentář:

  1. No, ráda bych věděla, jak to dopadne, ale nevím, zda se toho vzhledem ke svému věku dožiji. Držím ti palce, ale myslím, že to dáš, není to zas tak moc konkretní.

    OdpovědětVymazat