sobota 16. ledna 2016

Nika a její veteše

ahoj, ahoj... zdravím všechny kdo sem zabloudili. Dnes bych se s Vámi ráda podělila o jednu novinku z tohoto týdne ze které mám velkou radost, napřed si však neodpustím alespoň krátký proslov. Kdo z Vás mě zná v reálu, tak ví, že mezi mé oblíbené koníčky patří sběratelství. A kdo zná nějakého sběratele tak moc dobře ví, že i přes to, že má nějakou hlavní oblast které se věnuje, tak se neubrání tomu aby tu a tam nezkoušel shromažďovat i něco z jiné oblasti a neschovávat si cokoliv co je alespoň trochu zajímavé.

Já se hlavně věnuji numismatice, což v naší rodině je zkrátka už taková tradice. Mimo to však už hezkých pár let sbírám poštovní známky (a to se musím pochlubit, že pár kusů je opravdu už hodně starých). Tak mě napadá tomu taky někdy nějaký článek věnovat. A tak není divu, že jsem se před tak měsícem neudržela a zapojila jsem se do postcrossingu. Pochopte kombinace možnosti vidět známky a ještě vlastnit různorodé pohledy, to je zkrátka lepší než extáze. Což mě přivádí k tomu, co Vám chci sdělit.

Je to tady! Je to tady! V týdnu mi dorazila první pohlednice. Přišla ze Spojených států, ze státu Wisconsin je od desetileté holčičky a pohled byl napsaný v domě přímo u břehu jezera Michigan, kde Grace bydlí. Přikládám vám naskenovaný pohled, aby jste se mohli radovat se mnou.

1 komentář:

  1. Jako nevim, co by mi závislej pověděl na pohled se známkou místo svojí dávky. *směje se* btw. předpokládám, že jsi nikdy neměla extázi.. ta tabletka je mocná. Tak ty známky tolik nechval. :D

    OdpovědětVymazat