čtvrtek 5. listopadu 2015

Roma


Při mojí osobní korespondenci s Anchor, jsem se dozvěděla, že před pár dny byla na dovolené v Itálii, což mě donutilo zapátrat v souborech a nalézt již už letité fotky :-) kterými doufám, že Vám udělám radost. 
Předem však podotýkám, že nejsem žádná fotografka o čemž by taky mohlo vypovídat pár eskapád, které se mi během pobytu kdy jsem chtěla fotit přihodilo. Například dorazím na Kapitol, vyndám foťák, chci fotit a ejhle! Vybitá baterie :-D "No tak dnes jen procházka a zítra to zkusím znovu." :-)


Řím a vše co se jej týká mě již dlouhá léta fascinuje a tak není divu, že když se do něj vypravím snažím se si pořídit co nejvíce fotografií na památku. Tady jsem pro Vás vybrala pár úlovků:


Co by byl  pro mnohé Řím bez Kolosea? Nic!Nebyla bych to já, kdybych nezabloudila i na jiná známá místa:A taky pár fotek z noční procházky:Dokonce se mi poštěstilo, že u ForaRomana se zrovna fotil jeden manželský pár :-) a nebyla bych to já, abych necvakala taky:


A pak následovala cesta kolem úst pravdy, podél Tibery (jejíž fotografii máte výše) až na naprosto okouzlují místo: k Andělskému hradu:


 Tak to z mé strany je pro dnešek vše a přidávám snad nejznámější fontánu na světě jako pozdrav na rozloučnou:3 komentáře:

 1. Oči přecházejí z té nádhery! Díky.
  Nikdy jsem tam nebyla, tak se tu kochám...:-)

  OdpovědětVymazat
 2. ahoj Sugr, ráda tě tu vidím :-) jen se kochej! Řím je bezvadný :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky jsou hezké, ale na živo to mohlo být kouzelné..

  OdpovědětVymazat