pondělí 3. srpna 2015

Slza, co tajemství skrývá - úvod


Každý má svůj příběh. Všichni! Každý z nás projde životem a zanechá za sebou nějaké stopy. Potká jiné lidi, naváže s nimi nějaké vztahy. Některé z těch lidí ovlivní více, jiné méně. S některými z nich se s přátelíme a navážeme bližší vztahy. Tito lidé ovlivňují naše životy stejně tak, jako my ovlivňujeme ty jejich.
Naše přátelství, naše vztahy za námi zanechávají koleje. A vydáme li se po nich nazpátek můžeme odhalit životních příběh. Příběh, který napsal sám mistr Čas. Když se nám naskytne možnost vyslechnout něčí příběh, měli bychom se této příležitosti chytnout, je to totiž příležitost, jak prožít část života někoho jiného, nejen toho svého.

Slyšela jsem v životě už hodně příběhů a každý z jich je jiný, ať už obsahem nebo tím, jak je vyprávěn. Zejména ženy ve starším věku umějí životní příběhy vyprávět velice krásně. A jestli mi to dovolíte, já bych se ráda o jeden takový příběh podělila s vámi.

Vrátíme se po dlouhých kolejích života až do věku, který nám bude mnohem bližší a od něj začneme své vyprávění. A jak budeme stárnout my, bude stárnout i tento příběh, ikdyž možná o něco rychleji. Příběh nás provede nejrůznějšími zákoutími osudu, avšak na samé konci nás budou čekat (jako u každého příběhu) zvony, které příběh navždy skončí.

Avšak jedno si během této dlouhé pouti uvědomíte, stejně jako já . Dojdete k poznání, že NA KONCI JE KAŽDÝ HRDINOU SVÉHO PŘÍBĚHU.

Žádné komentáře:

Okomentovat