pondělí 10. srpna 2015

Přichází nový den - Osud


Osud. Každý jej máme. Když se narodíme, je nám předurčen. Všichni v životě kráčíme po cestě, která nám byla předem stanovena. Každý den, jeden za druhým, plníme svůj úkol, své poslání. Je důvod proč jsme zde. Dříve či později naše předurčení ,osud, bude naplněno.

Tak jako všichni lidé jsou si rozdílní, jsou individuální i jejich osudy. Osudem někoho je žít poklidným životem a mít děti, aby i ti mohli mít svůj osud. Osudem jiného je pomáhat. A stává se, že osudem jiného je stát včele velkých změn, být spasitelem, být světlem, které vyvede lid z temnoty na světlo.

Vše co děláme, každý den, každou sekundu děláme, aby byl naplněn náš osud. Mnoho věcí se v průběhu života změní, ale vše za jediným cílem - naplnit osud. Ten se nezmění. Je stále stejný. Od kolébky k rakvi. Doprovází nás aniž bychom si jej byli vědomi od narození ke smrti. Je s námi neustále.

Jsme jeho loutkami a vše co děláme, děláme z jeho vůle. Naše činy jsou jeho činy. A proto za každým velkým skutkem muže či ženy hledejme osud. Stejně jako ve všech příbězích. Pochopme, že když se má něco stát, stane se.

Žádné komentáře:

Okomentovat